WALENTYNKI W GRUPIE „MYSZKI”

W dniu św. Walentego (14.II.) wyrażanie swoich uczuć w stosunku do innych stało się bardzo popularne nawet w przedszkolu. Można zauważyć, że już w tak młodym wieku dzieci mają swoje sympatie i przyjaźnie. Aby wszyscy w tym dniu czuli się potrzebni, kochani i lubiani w grupie „Myszki” 14 lutego odbył się dzień Walentynowy, podczas którego dzieci: Poznały historię św. Walentego oraz tradycję zwiazaną z obdarowywaniem osób kochanych, lubianych walentynkami. Grupa 5-latków uczestniczyła również w zabawach walentynkowch, dzieci wykonywały walentynki dla swoich koleżanek i kolegów. Na koniec starszaki wykonały słodkie serduszka z wafelka, serka waniliowego i dżemu. Każdy przedszkolak przyzna, że to były bardzo słodkie Walentynki.