KOLĘDOWANIE W KACZUSZKACH

,, HEJ KOLĘDA KOLĘDA , HEJ KOLĘDY TO CZAS” CZYLI KOLĘDOWANIE W KACZUSZKACH 9 stycznia w grupie Kaczuszki miało miejsce szczególne wydarzenie. W tym dniu w naszym przedszkolu gościła schola dziecięca Hosanna. W świątecznej jeszcze atmosferze przy blasku świec i choinki rodzice razem z dziećmi i dziewczynkami ze scholi śpiewali kolędy. Przy akompaniamencie gitary i skrzypiec w przedszkolu rozbrzmiewało głośno: ,, Pójdźmy wszyscy do stajenki”, ,, Dzisiaj w Betlejem”, ,,Maleńki Jezu”, ,, Cicha noc”, ,, Lulajże Jezuniu”. Dziewczynki ze scholi zaśpiewały też dla rodziców i dzieci kilka pięknych pastorałek. Koncert zakończył się przepiękną i wzruszającą pastorałką ,, Za oknem ktoś” Przedszkolaki mają nadzieję , że za rok znowu zagoszczą w przedszkolu dziewczynki ze scholi i wspólnie z nimi zaśpiewają.