WIGILIJKA U MOTYLKÓW

W piątek 20.12.2013. w grupie 3- latków odbyła się Wigilijka. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magie: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenie się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także w u nas nastał cudowny dla wszystkich czas - wigilijka w grupie. Motylki były bardzo zaskoczone kiedy mogły uczestniczyć w dekorowaniu stołów i przygotowaniu słodkości. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Było miło, rodzinnie, śpiewaliśmy kolędy i piosenki świąteczne. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. To bardzo dobry sposób aby wprowadzić dzieci, nawet te najmłodsze w radosny nastrój świat Bożego Narodzenia. Motylkom bardzo smakowały słodkości i owoce, aż trudno im było odejść od stołu. Wszystkie Motylki z wychowawczynią dziękują pani Monice R. ( mamusia Juleczki) za miłą niespodziankę. Każde dziecko otrzymało prezent- - śliczny aniołek.