WIZYTA W STRAŻY MIEJSKIEJ

W poniedziałek 18 listopada 5-latki z naszego przedszkola w odpowiedzi na zaproszenie wybrały się z wizytą do Straży Miejskiej w Radlinie. Strażnicy przybliżyli najmłodszym swoją pracę poprzez zwiedzanie pomieszczeń biurowych, magazynu broni oraz obejrzenie monitoringu miejskiego. Przedszkolaki dowiedziały się również, w jaki sposób zakładana jest blokada na koło, a także, jak strażnicy radzą sobie z łapaniem bezpańskich psów. Na koniec pracownicy straży obdarowali najmłodszych mieszkańców Radlina opaskami odblaskowymi, dzieciaki zaś odwdzięczyły się pięknymi laurkami. Drodzy Strażnicy, bardzo dziękujemy Wam za zorganizowanie tak ciekawej lekcji.