ZAJĘCIA OTWARTE W GR. "BIEDRONEK"

„Wiosenne spotkanie „ – dzieci z grupy VIII „Biedronki” zaprosiły rodziców na zajęcia do przedszkola. Przedstawiły krótką inscenizację o wiośnie – śpiewały piosenki, recytowały wierszyki. Rodzice mogli zaobserwować swoje pociechy w trakcie wykonywania różnych zadań. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w trakcie układania wyrazów z sylab, liter, czytania wyrazów pod obrazkiem, wycinania, kolorowania. Wykazały się znajomością liter drukowanych i pisanych. Zajęcia odbyły się w miłej i sympatycznej atmosferze. Po minach rodziców można było stwierdzić, iż byli dumni ze swoich pociech.