WIOSENNY KONCERT

W piątek  przedszkolaki z gr. VII "Motylki", .VI "Zuchy". IX "Stokrotki" oraz gr.III "Pingwinki" wzięły udział w Wiosennym Koncercie zorganizowanym przez MOK. Dzieci wraz ze swoimi paniami zaprezentowały spektakl z okazji rozpoczynającej się Wiosny. Dodatkowo ogłoszono wyniki konkursu na najlepszą Marzannę - wszystkie dzieci biorące udział otrzymały pamiątkowe dyplomy. A po występach wszyscy udali się przed budynek  i uroczyście pożegnali Zimę paląc wszystkie Marzanny.

Gratulacje należą się szczególnie Zosi Bukała oraz Klaudii Pikulickiej, które zajęły III miejsce.