MISIE ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W święto zakochanych czyli 14 lutego gr.IV "Misie" przygotowała niezwykły prezent dla swych babć i dziadków. Dzieciaki postanowiły oderwać się od tradycyjnego sposobu świetowania (czyli wierszyków i piosenek) i wystawiły prawdziwe przedstawienie. Mali aktorzy zaprezentowali swym gościom przedstawienie pt."Kopciuszek". Młodzi aktorzy otrzymali gromkie brawa, a po występie odpoczywali wspólnie z gośćmi przy słodkim stole.

PS. Przedstawienie zrobiło prawdziwą furorę w przedszkolu - dzieciaki zaprezentowały je również swoim kolegom i koleżankom z innych grup.