PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE

Piątek 17 grudnia na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Otóż, w tym dniu w Miejskim Ośrodku Kultury  odbyło się  przedstawienie dla rodziców i innych członków  rodzin oraz gości. Dzieci wraz ze swoimi paniami zaprezentowały przybyłym widzom opowieść o narodzinach Jezusa. Przypomniały, że w Święta nie liczą się prezenty, a fakt narodzin Pana i radość płynąca z tego faktu. Było barwnie, wesoło i świątecznie. Świąteczny nastrój tworzyły także śpiewane przez zespół młodzieży kolędy.Po przedstawieniu odbyło się rozstrzygnięcie Międzygminnego Konkursu plastycznego "Świąteczna ozdoba i nie tylko". Wszystkie prace były piękne!

Kto przegapił to przedstawienie, może  tylko pooglądać poniższe fotografie :)

Agnieszka Sztoner