"STOKROTKI" PRAWOWITYMI PRZEDSZKOLAKAMI

W ostatni dzień września - 30 w środę gr.IX "Stokrotki" obchodziła bardzo ważną imprezę - PASOWANIE NA STARSZAKA. Wszyscy zapreznetowali przybyłym na tą uroczystość rodzicom wiersze i piosenki. Oczywiście bardzo ważną częścią pasowania była przysiega złożona przez "Stokrotki".  W trakcie całej zabawy obecne były błyski fleszy i kamer. jednak rodzicom nie dane było spokojnie siedzieć i obserwować swych pociech - razem z dziećmi bawili się podczas róznych zabaw i piosenek. Na koniec wszyscy - dzieci i rodzice - zasłużyli sobie swym wysiłkiem na słodki poczęstunek.