WITAMY JESIEŃ!

23 września przyszła do nas Pani Jesień. Dzieci powitały ją piosenkami i wesołą zabawą na podwórku. Dodatkową atrakcją był plenerowy konkurs plastyczny, którego tematem przewodnim były słowa wiersza "Jesień to ja - piękna pani, która obdarza Was kolorami , kolorowe drzewa, kolorowy kwiat, kolorowy świat......." (B. Rybak, I. Broda). Prace plastyczne dzieci wykonywały zarówno na przedszkolnym podwórku jak i w salach. Wszystkie są piękne!!  Piękna pogoda, piękne prace i zadowolone dzieci - to wspaniałe powitanie nowej pory roku! :)