BEZPIECZNI NA DRODZE

Dzieci z gr VII "Motylki" i VIII "Biedronki" przez cały tydzień poznawały zasady bezpieczeństwa na drodze. Uczyły się jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę, jak zachowywać się podczas spacerów i wielu innych ważnych rzeczy związanych z bezpieczeństwem swoim i innych. W zrozumieniu tych jakże ważnych informacji pomogła  dzieciom pogadanka z  panią  policjant, która gościła w tychże grupach, oraz wycieczka zaznajamiająca ze znakami drogowymi i bezpiecznymi miejscami przejść dla pieszych.